sunday_logo_new

Zostań Autoryzowanym Partnerem Sunday Polska

Szukasz pełnego energii i rozwojowego partnera w branży odnawialnych źródeł energii? Ta oferta jest dla Ciebie!

Oferujemy

 • Atrakcyjny system prowizyjny
 • Rozbudowany pakiet szkoleń branżowych i sprzedażowych
 • Przejrzyste zasady współpracy
 • Możliwość budowania struktur sprzedażowych
 • Pełne wsparcie merytoryczne
 • Stabilność współpracy z dużą organizacją

Wyślij zgłoszenie jeszcze dzisiaj

  Zapoznałem(-am) się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych przez Sunday Polska sp. z o.o. i wyrażam zgodę na kontakt w celu rozmowy o współpracy.

  Administratorem Państwa danych osobowych jest Sunday Polska sp. z o.o., ul. Domaniewska 37, 02-675 Warszawa. Podane przez Państwa dane będą wykorzystane w celu przedstawienia oferty współpracy. Więcej o tym, jak przetwarzamy Państwa dane znajdą Państwo w Polityce Prywatności Sunday Polska sp. z o.o.

  Dołącz do najlepszych ekspertów branży fotowoltaicznej jeszcze dzisiaj.

  Damian Cymbała

  Dyrektor ds. Rozwoju Sprzedaży

   

  Dane kontaktowe:

   

  damian.cymbala@sundaypolska.pl

  JESTEŚMY PIONIERAMI RYNKU

  Zasilamy energią już od 2015 roku. Zaufało nam już kilka tysięcy klientów, którym zamontowaliśmy blisko 180 000 paneli i dostarczyliśmy instalacje o mocy ponad 60 MW, zamieniając energię słoneczną w elektryczną.

  Sunday tworzy zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w branży OZE oraz sieć kilkuset wyspecjalizowanych doradców i montażystów na terenie całego kraju.

  Oferujemy kompleksową obsługę klientów indywidualnych i firm – od bezpłatnego audytu, poprzez pomoc w uzyskaniu finansowania i ulg, po profesjonalny montaż, przyłączenie instalacji do sieci oraz opiekę posprzedażową.