logowhite

Sunday Polska to młoda, dynamicznie rozwijająca się spółka działająca na rynku mikroinstalacji z zakresu energetyki odnawialnej.

Dostarczamy nowoczesne rozwiązania dopasowane do potrzeb klientów. Naszą specjalizacją są elektrownie fotowoltaiczne dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Spółka działa na rynku od 2017 roku. Spółka zawarła do tej pory kontrakty o wartości ponad 15 mln złotych. Przekłada się to na ponad 560 zadowolonych klientów i moc zakontraktowanych instalacji 3,5 MW.  

Debiut Sunday Polska w segmencie mikroinstalacji fotowoltaicznych to potwierdzenie, że rosnący rynek OZE potrzebuje kompetentnych firm, dobrze rozpoznających potrzeby klientów.

Udział energii pochodzącej z odnawialnych źródeł w ogólnym zużyciu energii stale rośnie. Wszyscy mają świadomość, że tego trendu nie da się zatrzymać. Sprzyjają mu nie tylko postawione przez UE cele dotyczące udziału OZE w konsumpcji energii do 2020 roku, ale również coraz większa dostępność i efektywność technologii oraz świadomość ekologiczna społeczeństwa spowodowana m.in. uciążliwością smogu.

WYKWALIFIKOWANI SPECJALIŚCI

Zespół Sunday Polska tworzą specjaliści od lat związani z branżą OZE, znający wszystkie jej tajniki. Każdy z naszych specjalistów posiada kilka lub kilkanaście lat doświadczenia w branży. Mamy wiedzę, doświadczenie, jesteśmy elastyczni i rozumiemy potrzeby klientów. Rozwijający się rynek OZE to nie tylko potencjał sprzedażowy, ale też coraz bardziej wymagający klient, potrzebujący rzetelnych informacji przed podjęciem decyzji, wysokiej jakości produktów i usług oraz profesjonalnej obsługi na każdym etapie współpracy.

PROFESJONALNE EKIPY MONTAŻOWE I OGÓLNOPOLSKI SERWIS

Nasi klienci cenią nas za wysoką jakość obsługi i terminowość. Posiadamy profesjonalne ekipy montażowe na terenie całego kraju. Współpracujemy wyłącznie z certyfikowanymi instalatorami posiadającymi kompetencje do wykonywania mikroinstalacji fotowoltaicznych.

Naszym klientom zapewniamy :

  • bezpłatny audyt oraz indywidualny dobór wielkości instalacji,
  • projekt instalacji (projektant z uprawnieniami budowlanymi i elektrycznymi)
  • profesjonalny montaż
  • kompletną dokumentację,
  • pomoc w podłączeniu instalacji do sieci
  • podłączenie do WiFi (monitorowanie systemu)
  • kompleksową obsługę serwisową na terenie całego kraju

WYSOKA JAKOŚĆ PRODUKTÓW

W naszej ofercie są kompletne systemy fotowoltaiczne składające się z urządzeń renomowanych , międzynarodowych marek. Wszystkie nasze urządzenia spełniają normy europejskie i przyłączeniowe oraz posiadają certyfikaty zgodności CE.

Panele posiadają gwarancję 25 lat na uzysk i sprawność, oraz 15 lat na uszkodzenia mechaniczne. Oferowane przez nas inwertery to bezawaryjne i nowoczesne urządzenia wyposażone w moduł wi-fi umożliwiający monitorowanie instalacji online.