Czerpiemy energię ze słońca, tworząc lepszy i ekologiczny świat.

Zainwestuj we własną elektrownię fotowoltaiczną i stań się niezależny w produkcji prądu.

JESTEŚMY PIONIERAMI RYNKU

Zasilamy energią już od 2015 roku. Zaufało nam już kilka tysięcy klientów, którym zamontowaliśmy blisko 180 000 paneli i dostarczyliśmy instalacje o mocy ponad 60 MW, zamieniając energię słoneczną w elektryczną.

Sunday tworzy zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w branży OZE oraz sieć kilkuset wyspecjalizowanych doradców i montażystów na terenie całego kraju.

Oferujemy kompleksową obsługę klientów indywidualnych i firm – od bezpłatnego audytu, poprzez pomoc w uzyskaniu finansowania i ulg, po profesjonalny montaż, przyłączenie instalacji do sieci oraz opiekę posprzedażową.

Z DBAŁOŚCIĄ O ŚRODOWISKO

Nieustannie rozwijający się rynek odnawialnych źródeł energii to nie tylko potencjał sprzedażowy. To także inwestycja we wspólną przyszłość dzięki nowoczesnej technologii wykorzystywanej do tworzenia wydajnych systemów fotowoltaicznych, dostosowanych do potrzeb, możliwości inwestycyjnych i oczekiwań zarówno rodzin, jak i firm.

PROFESJONALNI I ZAWSZE W ZENICIE

Współpracujemy wyłącznie z certyfikowanymi instalatorami, którzy posiadają szerokie kompetencje do wykonywania mikroinstalacji fotowoltaicznych, dlatego nasi klienci cenią nas nie tylko za najwyższy poziom obsługi, ale także za jakość oferowanych produktów i terminowość.

W ZGODZIE Z NORMAMI EUROPEJSKIMI

W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości systemy fotowoltaiczne renomowanych i międzynarodowych marek spełniające normy europejskie i przyłączeniowe oraz posiadające certyfikaty zgodności CE. Panele posiadają 25-letnią gwarancję na uzysk i sprawność, oraz 15-letnie na uszkodzenia mechaniczne. Oferowane inwertery są bezawaryjne i nowoczesne, wyposażone w moduł Wi-Fi umożliwiający monitorowanie instalacji online.